Mokinių geros savijautos programa

• Paskelbta: 2021-11-25

Lapkričio 11 dieną grupė gimnazistų dalyvavo geros savijautos programos renginyje.  Ši programa susideda iš tikslingai parinktų komandinių užduočių skirtų stiprinti mokinių tarpasmeninį pasitikėjimą, tarpusavio bendravimą, situacijų sprendimą ir sprendimų priėmimą, tikslų išsikėlimą, ėmimąsi iniciatyvos, pasidalinimą vaidmenimis.  Visą dieną, praktinių užsiėmimų metu, mokiniai bandė pažinti save, atrasti savo stipriąsias puses, dirbti komandoje ir priėminėti sprendimus.  Visiems labai patiko legokomas - aktyvi komunikacijos užduotis mokinių grupelėse, kurios tikslas kuo efektyviau perduoti informaciją savo komandoje pagal duotas lego kaladėles, pasitikėjimo estafetė –kurios metu buvo lavinamas pasitikėjimas vienas kitų, paslaugumas, stiprinamas bendrumo jausmas ir darbų pasidalinimas . Užsiėmimo nauda mokiniams: padėjo geriau suvokti komandinio darbo svarbą, sustiprino bendrumo, pasitikėjimo jausmą, pagerino tarpusavio komunikaciją,  mokė išsikelti bendrus tikslus ir pasidalinti veiklas, drąsino spręsti kylančius iššūkius ir ieškoti bendrų spendimų. Po užsiėmimų, kalbant su mokiniais jų  emocijos liejosi per kraštus . Jie daug išmoko, o svarbiausia sužinojo patys, kad jie gali labai daug, tik reikia noro, geros komandos ir tinkamo lyderio.

Po užsiėmimų su mokiniais juoko jogos mokytojas Stepas Šafranauskas vedė užsiėmimą mokytojams. Atsipalaidavome, išmokome paprastų pratimų leidžiančių atsipalaiduoti, o svarbiausia daug juokėmės.  Gera pabūti vaiku ir juoktis vien dėlto, kad smagu.

Regina Altukavičienė