Padėkos diena – metų derliaus šventė 2023

• Paskelbta: 2023-06-18

Padėkos diena – prasminga šventė, skleidžianti kiekvieno iš mūsų širdyje tauriausius jausmus – gėrį, nuoširdumą, dėkingumą, pagarbą artimam – nes padėkoti mes visada turime kam ir už ką.

Birželio 1 dieną – tarptautinę vaikų gynimo dieną gimnazijos bendruomenė rinkosi į gražią, tradicine tapusią šventę – Padėkos dieną. Tai svarbi diena visai bendruomenei, nes gimnazijos prioritetas – kiekvieno mokinio pažanga yra ir gimnazijos pažanga ugdymo proceso kontekste.  Šios išskirtinės šventės su nekantrumu ir maloniu virpuliu širdyje laukė kiekvienas. Mokyklos gyvenimo tempas yra be galo spartus, todėl ši prasminga diena – Padėkos diena – priverčia mus stabtelėti, apsidairyti aplinkui, susivokti savo mintyse, įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti vienas kitam už teikiamą pagalbą, paramą, palaikymą.

Noras siekti gerų rezultatų, žinoti ir išmanyti daugiau už kitus praverčia ruošiantis ne tik pamokoms, bet daug rimtesniems išbandymams, tokiems kaip rajono ar respublikos olimpiados, konkursai. Kartu galime pasidžiaugti, kad tokių mokinių mūsų mokykloje išties daug.

Gimnazijos direktorius už rezultatus dalykinėse olimpiadose tiek rajone, tiek respublikoje padėkos raštus įteikė gausiam gimnazistų būriui: net 13 mokinių, atstovavusių gimnaziją respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose, 46 – rajono dalykinių olimpiadų prizininkams, iš kurių 20 pirmos vietos laimėtojai, 14 – antros vietos ir 12 – trečios vietos laimėtojai. Šiais metais mokinių gausa nenusileidžia ir sportinių renginių prizininkai. Laimėtojo skonį pajuto net 41 gimnazistas.

Renginį žodžiais apie draugus, įvairiapusį mokyklinį gyvenimą, apie kiekvieno skirtingumą, tarpusavio santykių kūrimą, bendravimą ir bendradarbiavimą, gebėjimą pažinti save, kompetencijų, įgyjamų dalyvaujant tarptautiniuose projektuose, gausą praturtino šventės vedėjai Deimantė ir Justinas. Jie dėkojo mokytojams teigdami, kad jiems gera žinoti, kad yra žmonės, kurie visada stovi tvirtai žinodami ir siekdami savo geriausią patirtį ir žinias perteikti jauniems žmonėms nepriklausomai nuo to jog kai kurie galbūt tai supras ir įvertins vėliau.

Padėkos dienos šventė parodė, kad gimnazijoje yra daug aktyvių, besistengiančių mokytis, kūrybingų, stropių, atsakingų, darbščių mokinių ir mokytojų.

Pasibaigus šventei, nuslūgus emocijoms – nepaprasta vidinė ramybė ir pilna širdis gėrio. Supratome, kad einame teisinga kryptimi, neskaičiuodami laiko, jei dega bent viena širdis.