Galimybių festivalis „TAVO PIN KODAS 2023“

• Paskelbta: 2023-11-26

Lapkričio 22 d. Šiaulių arenoje vykusio renginio „TAVO PIN KODAS“ pagrindinė mintis – siekti kuo geriau suprasti save, savo poreikius, svajones ir galimybes. Tai jau šeštą kartą organizuojamas Šiaulių valstybinės kolegijos renginys.

Festivalyje klausėme pranešimų. Žurnalistės Ugnės Siparės kalboje išgirdome tai, jog labai svarbu yra išeiti iš savo komforto zonos, neklausyti kitų nuomonių, o klausytis savęs, ką sako mūsų širdys, rinktis gyvenime išbandyti naujus dalykus. Bijoti yra normalu, tačiau tai neturi mūsų stabdyti siekti, augti ir tobulėti.

Aktorius ir dainininkas Dovydas Laukys savo pranešime charizmatiškai pristatė žinutę, kad reikia susikoncentruoti į dalykus, kurie mus domina ir nešvaistyti savo laiko ir energijos dalykams, kurie mums yra nereikšmingi.

Šiaulių arenoje buvo daug įvairių įmonių, organizacijų stendų, prie kurių buvo galima prieiti, pakalbinti jų atstovus ir sužinoti apie įsidarbinimo galimybes, paklausias profesijas. Stendai buvo  interaktyvūs, tad galėjome išbandyti savo žinias praktikoje. Renginyje susipažinome su įvairiomis profesijomis, studijų programomis, apžiūrėjome Šiaulių valstybinės kolegijos studentų įspūdingus darbus, aplankėme Vilniaus Universiteto stendą, praktiškai išbandėme įvairias profesijas Šiaulių technologijų centro stenduose.

Renginio pabaigoje mūsų gimnazijos komanda dalyvavo protmūšyje, kurį vedė Robertas Petrauskas. Klausimai nebuvo lengvi, tačiau daug išmokome ir savo pasiekimu džiaugiamės. Tarp užsiregistravusių 112 komandų apdovanotos buvo 23 komandos, tarp jų mūsų komanda "Ramučiai", kuri užėmė 8 vietą.

Išvyka į Šiaulių areną, į galimybių festivalį „TAVO PIN KODAS 2023“ paliko daug įspūdžių, prasmingai praleidome laiką.

Deimantė, IIIA klasė