Kalėdiniai renginiai

• Paskelbta: 2024-01-18

Kalėdinė nuotaika gimnazijoje buvo jaučiama jau nuo gruodžio pradžios. Mokiniai lankė senelius, kuriems lauknešėlius už praeitų metų kalėdinėje mugėje suaukotus pinigėlius supirko Akmenės rajono socialinių paslaugų namų darbuotojai, nes jie geriausiai žino ko trūksta jų globojamiems, bet savo būstuose gyvenantiems seneliams. Mokiniams tai buvo labai svarbus ir reikšmingas darbas, nes vėliau jie tiems patiems seneliams padarė kalėdinius sveikinimus. Juos perdavė socialinių paslaugų namų darbuotojams ir paprašė perduoti seneliams su nuoširdžiausiais linkėjimais.

Paskutinė savaitė gimnazijoje buvo pažymėta renginių ciklu į kurį įsitraukė visa gimnazijos bendruomenė.

Šventinę nuotaiką į mūsų bendruomenę įnešė akcija „Slaptasis draugas“. Jos metu visi dalyviai saldumynais, vaisiais, atvirukais stebino savo slaptuosius draugus, o paskutinę dieną susibėgę į gimnazijos aktų salę pasikeitė dovanėlėmis. Kiek džiaugsmo ir nuostabos, kiek malonių laukimo akimirkų per šią savaitę patyrė kiekvienas – tiek daręs staigmenas, tiek jų sulaukęs.

Kitas šios savaitės renginys, tai popietė bibliotekoje gimnazijos mokytojams ir buvusiems kolegoms. „Padovanok man Kalėdas“ renginys, kuris vyksta jau daug metų, o jo esmė pabūti drauge ir linksmai pažaisti senų daiktų žaidimą. Tą pavakarę bibliotekoje skambėjo juokas, prisiminimai, o karštos arbatos puodelis ir imbieriniai sausainiai priminė, kad šventės jau visai čia pat.

Gruodžio 22d. tai paskutinė diena prieš atostogas mokykloje. Tai ji prasidėjo Kalėdiniu gimnazistų pasveikinimu. Su dainomis buvo aplankytos visos klasės, palinkėta sėkmingų ateinančių metų, išdalinti laiškai ir sveikinimai. Vėliau rinkomės į Kalėdinę mugę, kurioje prekiavo mokiniai. Ir pyragai, ir uogienės, ir žvakės bei įvairūs rankdarbiai nugulė stalus. Pasirinkimas didžiulis, o pirkėjų gretos irgi nemažos. Taigi suprekiauta 537,24 eurų, kurie buvo paaukoti Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai. Taip nusprendė mokiniai ir su tuo sutiko visi, kad kol kas nesame atsakingi nemokame pasirūpinti augintiniais ir ne vienas jų vargsta gatvėje.

Ir pabaigai Ramučių oro bendrovė pakviečia į kelionę aplink pasaulį. Karnavalas buvo džiugus ir spalvingas.  Nors lėktuvas nukrito, bet jame buvę keleiviai išgyveno ir sugebėjo parodyti, kokios įdomios ir gražios jų gimtosios šalys. Kaip ir kiekvienais metais kelionėje dalyvavo ir mokytojų komanda. Pamaloninti Kalėdų senelio saldumynais išsiskirstėme atostogauti.

Po karnavalo grupelė aktyviausiųjų aplankė mokytojus senjorus jiems palinkėdami šiltų ir gražių švenčių.

Mokinių tarybos informacija