Padėkos šventė 2024

• Paskelbta: 2024-06-27

Jau tradicija - mokslo metų pabaigoje susirinkti  į Padėkos šventę. Šie metai nebuvo išimtis, nes suskaičiavus rezultatus ir nuveiktus darbus pamatėme, kad yra kam ir už ką dėkoti.

Taigi birželio 12 dienos popietę rinkomės į salę šventiškai nusiteikę. Savo sveikinimo kalboje pavaduotoja Vita Mėlenienė pasakė, “kad žmogaus darbas turi būti pastebėtas - menkas ar didelis - tai pastangos, kurioms paskatinti tereikia žodžio “ačiū”. Tai yra ta motyvacija, kuriai užvesti nereikia materialių išteklių, jei eina iš širdies, ir gali kalnus nuversti, jei pasiekia kito širdį. Ir ko vertas žmogaus darbas, jei jis nematomas , nepastebimas…” Taigi mes dėkojome.

Į sceną kviečiami rajono ir respublikos olimpiadų dalyviai ir laureatai.  Rajono dalykinėse olimpiadose mokiniai gimnazijai pelnė 61 prizinę vietą: 21-ą pirmą, 20 antrų  ir 20 trečių vietų. Šeši gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėse olimpiadose: anglų kalbos, vokiečių kalbos, istorijos, dailės ir lietuvių kalbos ir literatūros, du mokiniai- informatikos olimpiados atrankiniame ture į respublikinę olimpiadą.

Būrys mokinių jėgas išbandė respublikiniuose konkursuose ir varžėsi su respublikos bendraamžiais. Mylintys chemiją dalyvavo Respublikiniame jaunųjų tyrėjų konkurse ,,Idėjų mugė“, ir Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso, nacionaliniame etape, taip pagilindami chemijos mokslo žinias. Istorikai laurus skynė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuotame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (laureatė), o dailininkai dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuotame   Ekslibrisų konkurso ,,Šviečiantis kodas“  konkurse ir pelnė laureatų vardą.

VDU vykdė „Sumanaus moksleivio akademijos“ projektą, į kurį įsitraukė grupė gimnazistų, atliko užduotis, dalyvavo mokymuose, o mylintys gamtą ir nebijantys iššūkių įsijungė į tarptautinę Dofe programą. Renginyje dėkota visiems: sportininkams, mokinių tarybai, šokių kolektyvo nariams ir galiausiai mokytojams, nes jų kūrybiškumas, meilė vaikams sudaro galimybes jaunimui atsiskleisti ir duoda vaisius. Mokytojas padeda jaunam žmogui siekti  savo aukštumų, o kritusiam į duobę bando parodyti būdus, kaip iš jos išlipti. Mes visi siekiame bendro tikslo- būti garbingais Lietuvos piliečiais, dirbančiais ne dėl dešimtuko ar materialiųjų vertybių.

Ačiū Andrėjoms iš 1d klasės nuotaikingai pravedusioms šį renginį.

Ramučių gimnazijos informacija