Kalėdinių renginių atgarsiai

• Paskelbta: 2017-12-22

Kaip ir visas pasaulis, gruodžio mėnesį, Ramučių gimnazija buvo įsisukusi į Kalėdinių renginių maratoną. Jį pradėjo Gerumo akcija „Kalėdinė sriuba“, kurią organizuoja mokytoja Vanda Jasevičienė kartu su „Jaunaisiais maltiečiais“. Šia parama siekiama padėti Akmenės rajono neįgaliems, vienišiems, senyviems žmonėms, kurie skursta, stokoja materialinės ir dvasinės paramos. Smagia ir prasminga veikla Mokinių taryba gimnazijos mokinius įkvėpė dalyvauti kalėdiniuose renginiuose – flešmobe, akcijoje „Slaptas draugas“, karnavale. Išskirtinis buvo Kalėdinis koncertas „Širdžių kelionė“, skirtas mokyklos 40-mečiui. Į mokyklą grįžo buvę mokiniai, kurie scenoje savo dainavimu visus žavėjo ir jaudino. Klausėmės Agnės Aleksejevaitės, Dovydo Kumpikevičiaus, Domanto Bružo, Vyganto Bemovo, Viktoro Jermolovo, Armino Tališausko balsų. Apie amžinąsias vertybes dainavo ne tik dabartiniai Talentų klubo mokiniai, bet ir buvę – Viktorija Pociūtė, Tautvydas Martinaitis, Deimantė Meižytė, Gaudenta Kundrotaitė, Gintarė Butavičiūtė. Į Širdžių kelionę leidosi Talentų klubas, vad. Violetos Serbintienės ir Šokių kolektyvai, vad. Daivos Liuberskytės-Šukienės. Netrūko gerų žodžių sveikinimo kalbose, buvusių mokyklos prezidentų laiškuose. Juos skaitė ir renginį vedė Gaudenta Kundrotaitė ir Deividas Jučas. Paskutinė 2017 metų diena mokykloje prasidėjo Kalėdinių giesmių atlikimu, kurias dainavo 3,4 klasių muziką lankančių mokinių grupė.

Kalėdos – prasmingas ir viltingas metas. Kalėdinio koncerto, mokinių labdaros mugės metu buvo renkama finansinė parama. Mokyklos svečių, mokinių, mokytojų ir darbuotojų 2210 eurų parama iškeliavo sergantiems Ramučių gimnazijos mokiniams. Visiems nuoširdžiai dėkojame ir linkime prasmingų ir laimingų 2018 metų.