DofE apdovanojimai 2023

• Paskelbta: 2023-07-04

Birželio 28 dieną Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh’s International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Šiais metais beveik 350 jaunų žmonių iš visos Lietuvos buvo apdovanoti DofE aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais.  Iškilmingoje ceremonijoje sidabro lygio ženklelis buvo įteiktas mūsų gimnazijos, IIIb klasės mokiniui Tomui Čiviliui . DofE apdovanojimą įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius . Šiemet sidabro lygio ženklelius atsiėmė 64 dalyviai. Sveikinimo žodį tarė Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley. The Duke of Edinburgh's International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa. Dalyvavimas programoje skatina ugdyti socialines-emocines kompetencijas, atpažinti savo talentus, išlikti fiziškai aktyviems, savanoriauti, įgyti karjeros planavimo įgūdžių ir už tai gauti tarptautinį įvertinimą. Joje ugdomos tokios jaunų žmonių savybės kaip savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, lyderystė, dėmesingumas artimui ir aplinkai, mokėjimas planuoti ir siekti tikslo, nesutrikti nepažįstamoje aplinkoje. DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, mokytis iš patirties bei efektyviai planuoti savo veiklą. Tai įdomi ir prasminga programa ….  Nuoširdžiai sveikiname Tomą su sidabro ženklelio lygio apdovanojimu ir linkime  nesustoti priimti iššūkius bei siekti savo gyvenimo tikslų.

DofE vadovė Svetlana Makarčiuk

Nuotraukų autorius: