Viktorina ,,Pavasario balsai“ 2024

• Paskelbta: 2024-03-25

Kovo mėnesio kalendorius yra turtingas pirmųjų pavasario paukščių grįžimo datų. Nors vėliau, balandžio, gegužės ir net birželio mėnesiais, susilaukiame kur kas daugiau sparnuotų svečių, tačiau jie mums tokio įspūdžio jau nebedaro.

Kad pajaustume pavasario nuotaiką, daugiau  sužinotume apie paukščius, kovo 13 d. Ramučių gimnazijose vyko renginys - viktorina ,,Pavasario balsai“. Renginyje dalyvavo antrų gimnazijos klasių mokiniai. Viešnia iš Kamanų valstybinio gamtinio rezervato lankytojų centro Kristina Grigaliūnienė papasakojo apie rezervato paukščius, jų nykstančias rūšis. Uždavė komandoms klausimą apie Kamanų valstybinio rezervato herbo simbolį - augalą tekšę. IId klasės mokinė Iveta Kaminskaitė skaitė pranešimą ,,Varniniai paukščiai“,  IIc klasės mokinys Dangis Pušinovas paaiškino, kodėl gieda paukščiai. IIc klasės mokinys supažindino su įdomiausiais pasaulio paukščiais. Klasių komandos atliko viktorinos užduotis. Komandas vertino rezervato atstovė Kristina Grigaliūnienė, biologijos mokytoja Sigita Dacytė ir IVb klasės mokinė Eimantė Šnelytė. Rengiui talkino IVa klasės mokinės Adriana Cheres, Emilija Pikytė, Rugilė Deniušytė ir IIIa klasės mokiniai Domantas Bielskis ir Grantas Povilaitis.

Sigita Dacytė