Edukacija "Aš Lietuva" 2024

• Paskelbta: 2024-04-08

Kovo 26 d. mūsų gimnazijoje besilankančios įmonės Hexa Cinema atstovai pakvietė 135 gimnazistus ir mokytojus į naują edukaciją, kurioje turėjome galimybę iš naujo atrasti Lietuvos grožį ir kultūrą "Aš Lietuva" virtualios realybės filme.

Hexa Cinema yra įmonė, turinti didelę patirtį kūrybinėje pramonėje, kartu su režisieriumi Donatu Ulvydu, kuris yra žinomas už tokius filmus kaip "Tadas Blinda: Pradžia", "Tarp Pilkų Debesų" bei daugelį kitų lietuviškų filmų. Įmonės tikslas yra ne tik pristatyti mūsų šalį išskirtiniu būdu, bet ir skatinti mokymąsi bei kultūrinį sąmoningumą.

Ši nauja edukacija yra ne tik pramoga, kurioje mokiniai galėjo pamatyti nuostabų mūsų šalies grožį ir leistis į kelionę po visą Lietuvą, bet ir šiuolaikiška edukacija, kuri skatina jų kūrybiškumą ir mokymąsi.

Edukacijos metu mokiniai stiprino bei ugdė: technologines kompetencijas, kurios suteikė mokiniams galimybę išmokti naudotis bei susipažinti su naujomis technologijomis; dalyvavimas diskusijose, bendradarbiavimas su kitais mokiniais, bendravimas su instruktoriais padėjo lavinti komunikacinius įgūdžius; per analizę ir aptarimus apie filmą mokiniai galėjo tobulinti savo gebėjimą analizuoti, vertinti ir kritiškai mąstyti.

Mokiniams labai svarbu dalyvauti tokiuose edukaciniuose užsiėmimuose, nes jie gali išreikšti savo kūrybiškumą per meno ir literatūros darbus, kūrybines užduotis arba netgi kurti savo filmus.

Indra Tijūnaitienė